PRP terapija - plazmoliftingas

PRP terapija - plazmoliftingas - tai natūralus būdas:

 

Trombocitais Praturtinta Plazma (PRP) arba plazmoliftingas yra 100 % natūrali terapija, skirta atjauninti odą. PRP terapija aktyviai naudojama tiek plaukų slinkimui gydyti, tiek kaip itin saugus ir efektyvus metodas įvairioms odos problemoms spręsti.

Natūrali, trombocitais praturtintos plazmos procedūra:

 • - Natūrali terapija ir natūralūs pokyčiai be chirurginės intervencijos ar cheminių medžiagų
 • - Itin saugi procedūra, visiškai nėra alergijos ar infekcijų rizikos
 • - Ilgai trunkantis efektas
 • - Neskausminga procedūra
 • - Rekomenduojamas procedurų skaičius tik 1-2 per metus
 • - Odos atsistatymo po procedūros laikotarpis nuo 2 iki 24 valandų

Kas yra natūrali atjauninanti PRP terapija?

PRP (angl. Platelet Rich Plasma - PRP) - tai plazma, kurioje trombocitų koncentracija daug didesnė nei normaliai kraujyje.

PRP odos atjauninimo terapija naudoja nuosavus kraujo kūnelius - trombocitus. Trombocitų funkcija - stabdyti kraujavimą ir gydyti pažeistas kraujagysles, audinius ir ląsteles. Trombocituose yra augimo faktoriais vadinamų medžiagų, kurios suaktyvina ir atjaunina kūno ląsteles. Išsiskyrus šiems augimo faktoriams, skatinama kolageno gamyba ir naujų kapiliarų susidarymas odos atjauninimui.

Prieš ir po PRP procedūros Prieš ir po PRP procedūros

Augimo faktorius   Funkcijos
  PDGF - Trombocitų sekretuojamas augimo faktorius   Ląstelių augimas, naujų kraujagyslių formavimasis ir gijimas
  TGF- β - Transformuojantis augimo faktorius   Epitelio ir kraujagyslių endotelio ląstelių augimas, žaizdų gijimo skatinimas
  VEGF – Kraujagyslių endotelio augimo faktorius   Naujų kraujagyslių endotelio ir ląstelių formavimasis 
  FGF1 – Fibroblastų augimo faktorius   Audinių atstatymas, ląstelių augimas, kolageno  gamyba
  EGF – Epidermio augimo faktorius   Epidermio ląstelių augimo skatinimas, angiogenezė, žaizdų gijimo skatinimas
  IGF1 - Insuliną primenantis augimo faktorius   Augimo hormono veiklos reguliavimas

 

Kuo ypatinga klinikoje "Sugihara" atliekama natūrali odos atjauninimo PRP terapija?

Trombocitais praturtintos plazmos sudėtyje yra 6-8 kartus daugiau trombocitų, nei normaliai kraujyjeTrombocitų, skirtų injekcijoms, koncentracija ir sudėtis yra labai svarbūs didesnio efektyvumo veiksniai. Todėl PRP terapija mūsų Klinikoje atliekama:

- su patentuotos technologijos Prosys PRP mėgintuvėliais, kurie užtikrina labai tikslų kraujo frakcijų atskyrimą bei galimybę lengvai kontroliuoti PRP koncentraciją, nenaudojant jokių cheminių medžiagų. Prosys mėgintuvėliai registruoti FDA, KFDA, CE, sertifikuoti ISO 9001, 14001 & 13485,  GMP;

- Prosys PRP trombocitais praturtintos plazmos sudėtyje yra 6-8 kartus daugiau trombocitų, nei normaliai kraujyje ir 3 kartus daugiau nei tradicinėje PRP. Pastebėta, kad tokia terapija, lyginant su tradicine terapija, gerokai veiksmingiau atjaunina odą, panaikina raukšles ir sumažina odos nelygumus;

- procedūros metu naudojamos itin plonos, "plauko storio" japoniškos atraumatinės adatos, kurios sukelia mažiau skausmo, mažesnė kraujosrūvų tikimybė. Naujausių technologijų dėka šios Nanoadatos sumažina paciento diskomfortą injekcijos metu ir sukelia minimalų kraujavimą ar patinimą;

- labai sutrumpėja veiksmingumo pradžios laikotarpis (3-4 savaitės) ir rekomenduojamų procedūrų skaičius (1-2 per metus).

 

Klinikoje SUGIHARA atliekamos PRP terapijos privalumai:

 • Gaunamoje trombocitais praturtintoje plazmoje yra 6-8 kartus daugiau trombocitų nei įprastai kraujyje, todėl gerokai veiksmingiau atjaunina odą.
 • Natūralūs pokyčiai - atsipalaidavus trombocituose esantiems augimo faktoriams, skatinama kolageno,  gamyba ir naujų kapiliarų susidarymas.
 • PRP odos atjauninimo terapija naudoja nuosavus kraujo kūnelius - trombocitus, todėl procedūra yra labai saugi.
 • Nėra alergijos ar infekcijų rizikos - naudojamas tik paties paciento kraujas, papildomai nenaudojamos jokios cheminės medžiagos ar aktyvatoriai.
 • Minimalus diskomfortas procedūros metu - procedūros metu naudojamos japoniškos atraumatinės adatos, kurios sukelia mažiau skausmo, mažesnė kraujosrūvų tikimybė.
 • Trumpas odos atsistatymo po procedūros laikotarpis - nuo 2 iki 24 valandų.
 • Veiksmingumo pradžios laikotarpis 3-4 savaitės.
 • Rekomenduojamų procedurų skaičius tik 1-2 per metus.
 • Ilgiau trunkantis efektas - laikui bėgant PRP poveikis audiniams didėja, kai tuo tarpu naudojant įprastinius užpildus, mažėja.

 

Kodėl prieš PRP procedūrą reikia atlikti kraujo tyrimą?

Kraujo tyrimas leidžia įvertinti trombocitų ir erotricitų kiekį kraujyje, taip nustatyti, ar nėra uždegiminio proceso. Tai užtikrina, kad pavyks paruošti tinkamą trombocitais praturtintą plazmą ir leidžia tikėtis geriausių procedūros rezultatų.


Kaip vyksta natūrali odos atjauninimo PRP terapijos procedūra ir kiek ji trunka?

Procedūros metu iš venos paimamas nedidelis kiekis kraujo (dažniausiai apie 25 ml). Kraujas specialiai paruošiamas ir iš jo išgaunamas trombocitų koncentratas PRP. Jame esančių trombocitų koncentracija net iki 8 kartų didesnė, palyginti su įprastu trombocitų kiekiu kraujyje. Nuo kraujo paėmimo iki paskutinės injekcijos praeina maždaug 40-60 minučių.

 

Kiek procedūrų reikia atlikti?

Rekomenduojama atlikti 1-2 procedūras per metus.

 

PRP terapija sprendžia senstančios odos (anti-ageing) problemasKokioms problemoms spręsti taikoma ir tinkama PRP terapija?

 • sprendžia senstančios odos (anti-ageing) problemas, itin rekomenduojama nuo 30-35 metų. Atjaunina veido, kaklo, dekoltė, rankų odą, naikina raukšles, mažina odos nelygumus;
 • skaistina odą;
 • gydo randus po aknė, traumų;
 • plaukų slinkimui gydyti

 

Ar PRP terapiją galima derinti su kitomis atjauninačiomis procedūromis?

PRP terapiją galima derinti su odos užpildais, raumenų tonusą mažinančių preparatų injekcijomis, procedūromis lazeriu ir chirurginėmis operacijomis. Laikui bėgant PRP terapijos poveikis audiniams didėja, kai tuo tarpu naudojant įprastinius užpildus - mažėja.

 

Ar procedūra skausminga?

Procedūra nėra skausminga, nes prieš atliekant atjauninamąsias injekcijas, veido oda padengiama vietiniu anestetiniu kremu, be to, procedūros metu naudojamos itin plonos japoniškos nanoadatos, todėl injekcijos yra mažiau skausmingos. Vis dėlto, skausmo pojūtis yra labai individualus ir jei oda yra ypač jautri, procedūros metu gali būti  juntamas minimalus diskomfortas.

 

Ko galima tikėtis po procedūros ir kaip atrodo oda po procedūros?

Po procedūros veido oda gali būti jautri, galimas odos paraudimas, gali atsirasti nedidelių mėlynių injekcijos vietoje. Gydytojas visada rekomenduos priemones, galinčias greitai palengvinti nepageidaujamus reiškinius ir simptomus.

 

Prieš ir po PRP procedūros Prieš ir po PRP procedūros
 Prieš ir po PRP procedūros  Prieš ir po PRP procedūros

Prieš ir po PRP procedūros

 

Registracija ir informacija tel.: (8 5) 270 5710, (8 5) 270 5777 arba el. paštu info@sugihara.lt

 

Gydytojo dermatologo konsultacija (iki 30 min.)   40 €
Gydytojo dermatologo konsultacija dėl PRP terapijos jauninimui (iki 15 min.)  25 €
Pakartotinė konsultacija (iki 1 mėn. po paskutinio apsilankymo)    24 €
Tyrimų įvertinimas (iki 15 min. trukmės) 9 €
Bendras kraujo tyrimas 8,50 €
ANA kraujo tyrimas 11 €
Tyrimo paėmimas 4,50 €
   
  1 procedūros kaina 
PRP terapija veido ir kaklo srityje 380 €
Papildoma (dekolte) zona procedūros metu 102 €
Papildoma (plaštakų) zona procedūros metu 102 €


Pateiktos kainos yra tik informacinio pobūdžio. Jos gali būti keičiamos be išankstinio informavimo. Galutinė kaina nustatoma konsultacijos metu gydytojui įvertinus procedūros apimtį, sudėtingumą ir kt. 


 

Klientui neatvykus ir apie tai neinformavus registratūros prieš 24 val., kito vizito metu bus taikomas neatvykimo mokestis 50 Lt 14, 48 €. Mokestis taikomas, nes mokama ne tik už paslaugą, bet ir už gydytojo laiką, kuris registruojantis yra priskiriamas konkrečiam klientui, o jam neatvykus gydytojo laikas naudojamas neproduktyviai.

 

Grožio terapijos ir chirurgijos klinika SUGIHARA savo klientams, norintiems pasinaudoti gydytojų, grožio specialistų ir kt. paslaugomis, taiko ypatingą nuolaidų sistemą - tai itin patogu, kai atliekamas gydymo ar grožio procedūrų kursas. Taikoma iki 15% nuolaida Jums ir Jūsų šeimos nariams - daugiau informacijos tel.: (8 5) 270 5710, (8 5) 270 5777.